הרצאות וסדנאות העשרה והשראה מרתקות
לאירועי נשים, בריאות והעצמה נשית 

טעימה מההרצאות וסדנאות 

 1. 'לרקוד עם האש של אמצע החיים: אנרגטית, נשית וקורנת אחרי גיל 35'

 

השינויים הרבים שאת חווה אחרי גיל 35, אינם רק אוסף של תופעות שצריך לתקן או להיפטר מהם: הם חלק חשוב והכרחי בטרנספורמציה הגופנית, הרגשית, החברתית והרוחנית המשמעותית ביותר בחייך. בואי תגלי כיצד ליצור תשתית גופנית ונפשית כדי בריאה, אנרגטית, נשית וקורנת לפני, בחצי השני של חייך.

בהרצאה זו תביני מדוע את ואלפי נשים בכל הגילים בעולם המערבי סובלות מחוסר איזון הורמונלי מיותר ותקבלי כלים לאזן את ההורמונים המשפיעים על התיאבון, המשקל, ועל רמת האנרגיה שלך, על מערכת העיכול, על המיניות שלך ועל התופעות הגופניות והרגשיות הרבות בתקופות השונות בחיים.

3. 'כך תאזני את ההורמונים שלך באמצעות תזונה טבעית 

בהרצאה זו תלמדי מהם המזונות שמפרים את האיזון העדין של ההורמונים שלך בכל גיל ועל שפע מזונות שאת יכולה לאכול על מנת להתאזן מחדש. תלמדי איך להגיע למשקל תקין, ולרמת אנרגיה, חיוניות ושובע מדהימים. תקבלי טיפים איך להפוך את המטבח שלך ל'מטבח טעים ושופע בריאות' בהדרגה בלי 'לרוקן את חשבון הבנק'. תלמדי על 'מזונות על' ואיך לשלב אותם  בלי ל'רוקן את החשבון הבנק'. ובנוסף, תקבלי מתכון לחלב צמחי.

4. מדוע גופך 'מסרב' לרדת במשקל? 

את רוצה סוף סוף לשבור את מעגל הקסמים עם המשקל ואכילה הרגשית? ידעת שירידה במשקל היא לא רק תוצאה של כוח רצון ופעילות גופנית? בסדנה אגלה לך מהם תשעת המרכיבים הפיזיים והרגשיים שמונעים ממך לרדת במשקל ולהגיע לגוף בריא, אנרגטי וקורן בעידן המודרני. סדנה חווייתית ומעשית שתפתח לך את העיניים ותשנה את חייך!

5. להדליק את התשוקה באמצע החיים - מינית, נשית וקורנת אחרי גיל 40

באמצע החיים אנחנו עוברות שינויים הורמונליים, פיזיולוגיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים המשפיעים על המיניות ועל האינטימיות עם עצמינו ועם אחרים. בהרצאה מרתקת תלמדי כיצד למנף את השינויים הגופניים, והרגשיים שאת חווה באמצע החיים, ולהחזיר את התשוקה, המיניות, האנרגיה והחיוניות לחייך.  תלמדי על הקשר בין תזונה ואורח חיים על רמת האנרגיה ועל התשוקה המינית שלך. בנוסף, נדבר על מה באמת חשוב לנשים כמוך באמצע החיים ביחס למניות ולאינטימיות, ומה את יכולה לעשות כבר היום על מנת להחזיר את העסיסיות לחייך. 

2. 'כך תאזני את ההורמונים שמנהלים אותך ותחוללי קסמים בחייך  

צרו איתי קשר ב- 054-954-859
או מלאו את הפרטים שלכם לתאום הרצאה/סדנה

מייל:  tahelalma@gmail.com

 

תהל עלמה בארי-

מלווה נשים בתהליכי
איזון, ריפוי ושינוי  

טלפון: 054-954-8595

 סקייפ:  tahelalma

  כל הזכויות שמורות לתהל עלמה בארי ©