הרצאות וסדנאות העשרה והשראה מרתקות
לאירועי נשים, בריאות והעצמה נשית 

 1. 'לרקוד עם האש של אמצע החיים: אנרגטית, נשית וקורנת בכל גיל'-
     (גילאים 35 ומעלה) 

השינויים הרבים שאת חווה אחרי גיל 35, אינם רק אוסף של תופעות שצריך לתקן או להיפטר מהם: הם חלק חשוב והכרחי בטרנספורמציה הגופנית, הרגשית, החברתית והרוחנית המשמעותית ביותר בחייך. בואי תגלי כיצד ליצור תשתית גופנית ונפשית כדי בריאה, אנרגטית, נשית וקורנת לפני, בחצי השני של חייך.

2. 'כך תאזני את ההורמונים שמנהלים אותך ותחוללי קסמים בחייך 

בהרצאה זו תביני מדוע את ואלפי נשים בכל הגילים בעולם המערבי סובלות מחוסר איזון הורמונלי מיותר ותקבלי כלים לאזן את ההורמונים המשפיעים על התיאבון, המשקל, ועל רמת האנרגיה שלך, על מערכת העיכול, על המיניות שלך ועל התופעות הגופניות והרגשיות הרבות בתקופות השונות בחיים.

3. 'כך תאזני את ההורמונים שלך באמצעות תזונה טבעית בכל גיל' (כל הגילים)

בהרצאה זו תלמדי מהם המזונות שמפרים את האיזון העדין של ההורמונים שלך בכל גיל ועל שפע מזונות שאת יכולה לאכול על מנת להתאזן מחדש. תלמדי איך להגיע למשקל תקין, ולרמת אנרגיה, חיוניות ושובע מדהימים. תקבלי טיפים איך להפוך את המטבח שלך ל'מטבח טעים ושופע בריאות' בהדרגה בלי 'לרוקן את חשבון הבנק'. תלמדי על 'מזונות על' ואיך לשלב אותם  בלי ל'רוקן את החשבון הבנק'. ובנוסף, תקבלי מתכון לחלב צמחי.

4. מדוע גופך 'מסרב' לרדת במשקל? (כל הגילים)

את רוצה סוף סוף לשבור את מעגל הקסמים עם המשקל ואכילה הרגשית? ידעת שירידה במשקל היא לא רק תוצאה של כוח רצון ופעילות גופנית? בסדנה אגלה לך מהם תשעת המרכיבים הפיזיים והרגשיים שמונעים ממך לרדת במשקל ולהגיע לגוף בריא, אנרגטי וקורן בעידן המודרני. סדנה חווייתית ומעשית שתפתח לך את העיניים ותשנה את חייך!

5. הורמונים-אנרגיה ויצירת איזון: מערכת ה'צ'קרות' והורמונים (כל הגילים)

הורמונים מגיבים לגירויים פיזיים, רגשיים, מנטלים ואנרגטיים ומניעים תהליכי שרשרת כימיים המשפיעים על כל תא בגוף הפיזי והרגשי שלך. בהרצאה זו, תביני מדוע כשההורמונים שלך לא מאוזנים יש תנודות במצבי הרוח שלך, איך ל זה קשור לחויות מן העבר ואיך את יכולה להגיע לאיזון פיזי ורגשי מחודש. בנוסף, תלמדי תרגילים פשוטים שיעזרו לך להתאזן מחדש בפחות מעשר דק'. 

6. להדליק את התשוקה באמצע החיים - מינית, נשית וקורנת אחרי גיל 40

באמצע החיים אנחנו עוברות שינויים הורמונליים, פיזיולוגיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים המשפיעים על המיניות ועל האינטימיות עם עצמינו ועם אחרים. בהרצאה מרתקת תלמדי כיצד למנף את השינויים הגופניים, והרגשיים שאת חווה באמצע החיים, ולהחזיר את התשוקה, המיניות, האנרגיה והחיוניות לחייך.  תלמדי על הקשר בין תזונה ואורח חיים על רמת האנרגיה ועל התשוקה המינית שלך. בנוסף, נדבר על מה באמת חשוב לנשים כמוך באמצע החיים ביחס למניות ולאינטימיות, ומה את יכולה לעשות כבר היום על מנת להחזיר את העסיסיות לחייך. 

צרו איתי קשר 054-954-859 או מלאי את הפרטים שלך לתאום הרצאה/סדנה
במקום העבודה שלך, בכנס, בביתך, בחוג בית או אירוע שאת מארגנת

מייל:  tahelalma@gmail.com

 

תהל עלמה בארי-

מלווה נשים בתהליכי
איזון, ריפוי ושינוי  

טלפון: 054-954-8595

 סקייפ:  tahelalma

  כל הזכויות שמורות לתהל עלמה בארי ©