top of page

המלצות

עברה תהליך בעקבות סרטן

עברה תהליך מהפכני

השתתפה בסדנה

השתתפה בסדנה

עברה תהליך מהפכני

השתתפה בסדנה

השתתפה בסדנה

השתתפה בסדנה

השתתפה בסדנה

עברה תהליך מהפכני

השתתפה בסדנה

השתתפה בסדנה

   השתתפה בסדנה בפסטיבל 

עברה תהליך מהפכני

השתתפה בסדנה

השתתפה בסדנה

   השתתפה בסדנה בפסטיבל 

באתי לתהל עלמה במצב נפשי לא יציב: מתוסכלת ומאוכזבת מעצמי. הביטחון העצמי שלי התערער מאוד והרגשתי שאני מאבדת שליטה על חיי

הגעתי בעקבות חברה שהמליצה לי מאוד, די סקפטית יש לציין, ומיד כשנכנסתי הרגשתי נינוחה.

המרחב שצביה ייצרה עבורי היה עם הרבה שלווה והכלה, תמיד ראתה אותי בעין טובה ונתנה לי תחושה שהיא נמצאת בשבילי גם מעבר לשעות הטיפול המוגדרות.

עשיתי תהליך משמעותי ומלא בתובנות חדשות, למדתי על עצמי מאוד והעמקתי בהבנה של הנפש שלי.

אני מרגישה בשינוי משמעותי אחרי כ10 מפגשים ויודעת שהתהליך ודמותה של תהל ילוו אותי עוד הרבה שנים טובות..

ממליצה בחום! (:

ב-7 מפגשים הפסיקו לי הכאבים ברגליים, נעלמו לי כמעט לחלוטין גלי החום, חזרתי לישון טוב בלילה ואפילו רזיתי...

כשהגעתי אליך התמודדתי עם סימפטומים חריפים של גיל המעבר שכללו זעה וגלי חום לפנות בוקר,

שינה טרופה כולל התעוררות מחלומות לא נעימים, כאבים ברגליים והתקפי בכי ומצב רוח משתנים ללא סיבה נראית לעיין. הסימפטומים הפריעו לי לאורח חיים תקין, ולא רציתי לקחת תרופות או הורמונים. ציפיתי לקבל הקלה משמעותית תוך חקר וטיפול בצד הרגשי והנפשי הקשורים לזה. ב-7 מפגשים הפסיקו לי הכאבים ברגליים, נעלמו לי כמעט לחלוטין גלי החום, חזרתי לישון טוב בלילה ואפילו רזיתי. היום אני יותר מרשה לעצמי להתחבר אל רגשותיי וקבלתי כלים נוספים בעיקר בנושא דמיון מודרך ומדיטציה שאני ממשיכה להשתמש בהם בעיקר כשאני בחוסר שקט או בלחץ. בהחלט הרווחתי מן התהליך הזה ואפילו קבלתי מעבר לציפיות. תודה לך שוב על הטיפול הנפלא ועל מי שאת. עזרת לי מאד ואני בטוחה שתעזרי לרבים נוספים'. ל.ט

ילדתי את עצמי מחדש...

 

תהל היקרה,
זה הזמן להודות לך ,כשאני מתחילה להרגיש את התוצאות החיוביות לאחר שעברנו דרך ארוכה. את עזרת לי לצעוד קדימה 
ולהתחבר אל עצמי . ילדתי את עצמי מחדש. הדרך לא הייתה קלה והייתה מלאת קשיים. הובלת אותי אל האור גם כשקיבלתי הערות שהיה קשה לקבלן. הבנתי שרק כך אוכל לצמוח ולהתפתח. 

נתת לי להאמין שמי שבאה לעשות את העבודה תוכל להתגבר ולהמשיך קדימה. לימדת אותי לקחת אחריות על חיי ולהיות יציבה ואיתנה מול כל הקשיים של חיי. תודה על התמיכה בכל עת, על קבלת מזוודת כלים כדי לבנות את עצמי ולהאמין ביכולותיי. הגורל רצה שאכיר אישה יקרה כמוך, שתגרום לי לשנות את הגישה שלי בחיים ותיצור אישה מלאת שמחת חיים עם נפש בריאה ופורייה. אוהבת אורית

תהל עלמה יקרה, הלב שלי מלא בכל כך הרבה דברים, אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל ....

אני רוצה להודות לך על שאת מלווה אותי במסעי כל כך כל כך שמחה על מה שקורה בחיי. אני עשיתי את כל הדיאטות, הרעבתי את עצמי, צמתי ואפילו השתמשתי בחומרים משלשלים, ועכשיו הודות לעבודה שעשיתי אתך אני מוכנה סוף סוף למשהו אחר. אני מוכנה סוף סוף להתחיל לטפל בעצמי ולטפח את עצמי עם הטוב שלקום יש להציע.ק.ט.

תהל עלמה, בדרך עבודתה והתנהגותה הצנועה ביותר חוללה ניסים...

 

היה לי המזל הגדול להתמקד בנושאים פנימיים שלי בתקופת העבודה עם תהל. זו הייתה באמת חוויה רבת ערך ופורה. תהל, בדרך עבודתה והתנהגותה הצנועה ביותר חוללה ניסים והנחתה אותי בחיפושים להבנת כאב עמוק, חששות, פחדים, וכל כך הרבה, הרבה יותר. אני למדתי לגלות מחדש האותנטיות שלי, להכיר את הרגשות האמתיים שלי, ולפתור כל כך הרבה בעיות מתמשכות שאני קודם לכן טושטשתי ודחפתי מן המודעות שלי.

 

וכמובן, את היתרונות המוחשיים ובלתי צפויים יותר היו פתרון בכיס המרה ובשלפוחית השתן שלי לאחר שהומלץ לי לעבור ניתוח. בנוסף לכך, הכאבים ברגל שחוויתי במשך 30 שנה פחתו באופן משמעותי ואני יכולה ללכת במהירות במשך שעה ....מדהים! תהל היא פנינה. אני מכירה מעט אנשים שיש להם הצלחת הריפוי בסדר הגודל הזה . לו הייתה לי היכולת לשכפל אותה היא יכלה לגמול לעוד הרבה אנשים.ג.נ.

אני מזהה את המודעות החדשה הזו רק לאחרונה ובמיוחד אחרי הפגישות האחרונות....

 

חשבתי לשלוח לך עדכון מהיר אחרי הפגישה שלנו היום. מאז שעזבתי, הייתי מאוד מודעת לגופי וכבר צופה ברגשות בתוכי באים והולכים.אני מזהה את המודעות החדשה הזו רק לאחרונה ובמיוחד אחרי הפגישות האחרונות. הדבר שבאמת הדהים אותי הוא איך אני צריכה להיות מודעת לנוכחות המתמדת של חרדה בבטן שלי. מה שהיה נפלא הוא שלפחות לעת עתה, אני מרגישה כאילו המודעות שלי היא מרוכזת כעת מתחת לחרדה, ולכן אני לא חייבת לפועל מתוכה.

 

אני מזהה את המודעות החדשה הזו רק לאחרונה ובמיוחד אחרי הפגישות האחרונות. אני מסוגלת לקרקע את עצמי יותר ולהתרכז בתחושותיי כשאני באמת מקשיבה לעצמי. מסתבר ששם זה פחות מפחיד. אני רק רוצה להודות לך על העבודה שלך ... אני כל כך אסירת תודה שהיקום העמיד אותך בדרכי. היקום תמיד מסדר את הדברים לטובתנו ואנחנו צריכים לעשות את הצעד הראשון ... ולהמשיך בעצמנו. מ.א.

תודה על המקצועיות והיושרה האישית ברמה מאוד מאוד גבוה...

 

תהל עלמה יקרה,

תודה רבה על הליווי, הטיפול והתמיכה על הגשת היד המסורה, על היותך כאדם, כאישה, כאשת מקצוע מעולה המאגדת עולמות תוכן שונים וממוקדת באדם שמולך על "קריאת הילד בשם" על שאפשרת לי להגיע אחורה בזמן ... ובכך להתחבר יותר לעצמי ...על האנושיות והגמישות והיותך איתי כאן.

 

תודה על הרגישות והמוכנות לבוא לקראתי, על המקצועיות והיושרה האישית ברמה מאוד מאוד גבוהה על השילוב המעצים של הכוונה ורגישות על האפשרות אתך להתייעץ בתחומים שונים (גוף, נפש, ויחסים ...) על יכולת לראות הדברים מזוויות ראיה נוספות, שמאפשרות לראות את התמונה בעוד זויות, על הצניעות והענווה ההולכת יחד עם מודעות עמוקה בערכך כאשת מקצוע ואדם על חשיפתי לטכנולוגיות חדישות עם עומק מקצועי מקודם על הפניה ללימוד הטכניקות השונות בהן השתמשת, על יכולת האמפתיה והקבלה הגבוהה שלך בקיצור – תודה רבה, יקירה ...ט.ה.

הגעתי אליך סקפטית וחשדנית...

 

לתהל עלמה היקרה,חשבתי לכתוב לך ברכה בחריזה כדי לנסות לסכם את שעברתי בשנה האחרונה, אבל אני חייבת להודות שבקושי הצלחתי למצוא את המילים הנכונות כדי לתאר את המסע המופלא ועל כן מעתה והלאה תיעלם החריזה. הקשר בננו החל בדיוק לפני שנה ומסתיים היום ויש בכך סימבוליות מסוימת. מודה, הגעתי אליך סקפטית וחשדנית, מולי נצבה אישה אפורת שיער עם עיניים מוארות. כבר ברגעים הראשונים היה ברור שיד מכוונת ממעל דאגה שנפגש. הרקע המשותף והקליק המידי היו אותות נוספים לכך שמשהו טוב יצמח מכאן.

 

באתי אלייך כדי לרפא עצמי פיזית. מצאתי אצלך אוזן קשבת ולא ביקורתית. ניזונתי מן האנרגיה החיובית שלך ויצאתי מכל פגישה מחוזקת ובריאה קצת יותר. העמדת מולי מראה שלא תמיד הייתה נעימה לי ,אבל גם נתת לי את הכוחות והחכמה להתמודד עם המראות הקשים. היית סבלנית, אמפטית ומחבקת. היום שנה אחרי אני אותה אישה. בזכותך היום חיי מוארים יותר. אני יודעת שלעולם המסע לא נגמר. אבל היום אני מרגישה חזקה, חכמה, בריאה מספיק על מנת להמשיך אותו בכוחות עצמי. חוויה מדהימה אך מגיעים אליה בכוונה אוטנטית לעשות שינויים. ההישגים הם הגבול. שום טיפול אחר עד היום לא הביא אותי לאושר בו אני נמצאת היום. המון המון תודה, ל.פ.

אני כעת יכולה לפרוש את הכנפיים שהיו מקופלות ולא בשימוש רוב חיי ולעוף גבוה. מפחיד, אך הגיע הזמן. עם הערכה, כבוד ואהבה כלפייך, ב.א

אני לא יכולה להודות לך מספיק על כל החכמה והדברים שלימדת אותי בשנה האחרונה. בלעדיך אני לא הייתי על המסע הנכון בחיים שלי. היית האור המנחה שלי ואני מודה לך מעומק לבי לריפוי והחכמה שלך. עם הרבה הערכה והכרת תודה, ר.ח.

תוצאות הטיפול היו מדהימות: הכאבים נעלמו, פתחתי יכולת ליהנות יותר מחיי המשפחה ולחוות את החיים...

 

הגעתי לתהל עלמה מאחר שסבלתי כמעט 20 שנה מכאבים בזרועות ובידיים שאובחנו כחלק מפיברומיאלגיה ולאחר כמה שנים של חסימה קשה ביצירתיות שלי (אני מוסיקאית). בנוסף לכך היו לי מאבקים עם בני האוטיסט. במהלך הטיפול עם צביה עשיתי הרבה עבודה מעמיקה על מנת לחקור את שורשי הכאב שלי, פתרון בעיות ארוכות שנים עם העבר שלי, וללמוד דרכים חדשות להורות עם הבן שלי ולפנות זמן לעצמי. תהל עלמהי גם עבדה עם הבן שלי ועם כל המשפחה על מנת לעזור לנו ללמוד דרכים חיוביות יותר לתקשר אחד עם השני.

 

תוצאות הטיפול היו מדהימות: הכאבים נעלמו, פתחתי יכולת ליהנות יותר מחיי המשפחה ולחוות את החיים בגישה רגועה ומקבלת. צביה גם עבדה איתי על שינוי בתזונה וכתוצאה מן העבודה הזו שיניתי את הרגלי האכילה שלי בהדרגה וירדתי כ-10 קילו. פתחתי יחס חיובי יותר עם גופי וכתוצאה מכך אני מסוגלת לשמור על המשקל החדש במשך יותר משנה. אני יכולה לומר בלב שלם שהניסיון שלי עם ציבי היווה שינוי משמעותי ביותר בחיים, וכי העבודה שעשיתי אתה, למרות האתגר אפשרה לי לפתוח לקריירה חדשה, ליהנות מחיים, ולהיות יותר מקורקעת ומרוכזת. ק.א.

bottom of page