צביה בארי

מי אני ואיך אני יכולה לעזור לך? 

נעים מאוד, שמי תהל עלמה בארי (לשעבר ציבי-צביה) ואני מטפלת רגשית-גופנית, יועצת הוליסטית לאורח חיים בריא , מתקשרת, מורה ליוגה נשית ועובדת סוציאלית קלינית עם 23 שנות ניסיון בארץ ובחו''ל.

 

אני מעניקה לנשים כלים לשינוי תודעתי, תזונתי, רגשי ומעשי כדי לאזן את ההורמונים, לרדת במשקל, להבריא את מערכת העיכול, להתמודד בצורה בריאה עם אכילה רגשית, ולהיות בריאות, אנרגטיות, נשיות וקורנות בכל גיל.  

אני בת 60,  בגיל המעבר והיום אני בריאה, במשקל תקין ומלאת אנרגיה.
אך 
מגיל הנעורים התמודדתי עם אכילה רגשית והפרעות אכילה.
עשיתי אינספור דיאטות ושנאתי את גופי.

 

מגיל 19 התחילו להופיע בזה אחר זה בעיות במערכת העיכול, עליה מטורפת במשקל לא משנה מה עשיתי, 'אטרפים' בלתי נשלטים לאוכל, עייפות נוראית, שינויים במצבי הרוח, סחרחורות, בחילות, כאבים בראש, ברגליים ובזרועו ועוד. 

הלכתי מרופא לרופא. בניסיון למצוא פתרון. הגעתי כמעט ליאוש טוטלי, ובגיל 29, די במקרה, חברה שלחה אותי למחלקה למחלות הורמונליות בהדסה עין כרם שבירושלים.  

שם הובחנתי במחלת האקרומגליה: מחלה הורמונלית נדירה בעקבותיה נקבעה לי נכות של 46%, ובמשך 12 שנה עברתי טיפולים רפואיים קשים שכללו שני ניתוחי ראש והייתי צמודה למכשיר באמצעותו קבלתי הורמונים סינטטיים 24/7. כשרציתי להיכנס להריון בקשתי להתאשפז ועברתי גמילה מהחומרים הכימיים שהזרקתי לעצמי במשך כחמש שנים. 

בתחילת גיל המעבר חליתי בסרטן השד. באותן השנים, חוויתי סערות רגשיות, בלבול, בעיות בזוגיות, גלי חום, כאבי ראש והיה לי מאוד קשה לשמור על משקל תקין. חיי המקצועיים והאישיים היו מאוד אינטנסיביים והיה לי קשה לאזן את חיי.

 

מחלת הסרטן הייתה סטירת לחי וגופי אותת לי בצורה ברורה שהגיע הזמן להתעורר, להתבונן פנימה ולערוך שינויים בכל המישורים בחיי. בחיפוש שלי אחר תשובות התנסיתי בטיפולים רבים שאפשרו לי לפגוש ולרפא את עצמי מבפנים.

 

למדתי טיפול גופני-נפשי ורוחני במסגרות רבות גם בארץ וגם בארצות הברית ותהליך הריפוי הפיזי, הרגשי והרוחני שעברתי אפשר לי להבין עד כמה משברים בריאותיים ורגשיים באים כדי ללמד אותי ולשדרג אותי. ככל שעשיתי עבודה עם עצמי, במישור הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני עלתה בתוכי המוטיבציה לקחת את עצמי בידיים ולסגל לעצמי אורח חיים מאוזן ונכון יותר עבורי.

למדתי יעוץ ואימון  לאורח חיים בריא עם התמחות באיזון הורמונלי על פי הגישה של הרפואה הפונקציונלית . שם גיליתי עד כמה שנויים בתזונה וגישה לחיים בכל המישורים עוזרים לי לאזן את ההורמונים ששיגעו אותי להגיע סוף סוף לגוף האנרגטי והיפה ששאפתי אליו, ולחיבור עמוק ואותנטי עם עצמי. 

 

במהלך 16 השנים שגרתי בארצות הברית השלמתי תואר שני בטיפול באמנות ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. ניהלתי מרפאה פסיכיאטרית ועבדתי עם נשים, גברים וילדים. לימדתי באוניברסיטה, הקמתי מחלקה לטיפול 'גוף ונפש' בבית חולים Cleveland Clinic בעל שם בינלאומי והייתה לי קליניקה פרטית.

 

כמטפלת מנוסה בבריאות הנפש הרגשתי מתוסכלת מהקצב האיטי בהתקדמות לקוחותיי, וכשהתחלתי לשלב טיפולי גוף נפש ממסורות שונות עם יעוץ לאורח חיים בריא התוצאות היו מדהימות!

 

מדוע אני מקדישה את חיי לעזור לנשים ?

 

מפני שאני יודעת מניסיון בדיוק איך את מרגישה. אני יודעת איך זה מרגיש להיות מאוד חולה, בעודף משקל, עייפה ומדוכאת. אני מכירה מקרוב את המטוטלת הרגשית של הורמונים משתוללים ואני יודעת עד כמה גוף בריא ואנרגטי הוא אמצעי למימוש עצמי.

 

אני מאמינה שלמשברים הבריאותיים, הגופניים והרגשיים של החיים תפקיד קריטי לצמיחה אישית והרוחנית שלך, ואני מתרגשת לראות את הצמיחה האדירה אצל הנשים שיש לי הזכות הגדולה לעבוד איתן.

 

אני מאמינה שיש לכל אחד מאתנו 'מרפא פנימי' המנחה אותנו למקומות הנכונים, ואני יודעת שהחלק הזה בתוכך יחזק אותך ליצור לא רק את הגוף הבריא, החיוני והאנרגטי שאת כל כך רוצה ולהגיע לאיזון הרגשי שאת מחפשת, אלה לחיים מאוזנים ומאושרים באמת.

 

ומכיוון שאני יודעת כמה קשה לגייס את האומץ לערוך שינויים, אני מביאה לעבודתי חמלה עמוקה, הבנה וכבוד כלפיך. אני אישה בדיוק כמוך, ועושה בעצמי את ה'דרך', במישור הגופני, במישור הרגשי ובמישור התודעתי.

 

הירשמי בתיבת 'שיחת יעוץ במתנה' ותקבלי ממני שיחת יעוץ אחריה תדעי מהם הצעדים שאת יכולה לעשות על מנת להתחיל את המהפך האישי שלך כבר היום 

להרגיש נפלא עם עצמך!